O. Pikul mylimąjį S. Jasaitį lepina afrodiziaku laikomomis midijomis (receptas)

1/1

Gurmanų klubas

2013-02-16 12:10

O. Pikul mylimąjį S. Jasaitį lepina afrodiziaku laikomomis midijomis (receptas)

Teksto dydis:

Nors šv. Valentino diena jau praėjo, mylimąjį gardžiais patiekalais pradžiuginti galima ir įprastą metų dieną. Dainininkė Oksana Pikul savo širdies draugą krepšininką Simą Jasaitį lepina midijomis vyno padaže.

„Mes tiesiog mėgavomės jomis“, – sakė O. Pikul.

Dainininkė pasidalino midijų vyno padaže receptu, tad jų pasigaminti siūlome ir jums.

Jums prireiks: svogūno, trijų skiltelių česnako, pomidoro, pusės paprikos, 60 g sviesto, 150 ml sauso balto vyno, pusės citrinos sulčių, 1 kg midijų, druskos ir petražolių.

Susmulkinkite svogūną, česnaką, pomidorą ir papriką. Keptuvėje ištirpdykite sviestą ir sudėkite daržoves. Pagardinkite druska, supilkite vyną ir citrinos sultis.

Kaitinkite, kol alkoholis pradės garuoti. Tuomet sudėkite midijas. Jas troškinkite apie 10 minučių. Į patiekalą įberkite šviežių smulkintų petražolių.

Skanaus!

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Muzika

„Naujos pupytės“ gerbėjams dovanoja seksualią fotosesiją ir dainą (video)

„Naujos pupytės“ vėl atsinaujino ir prisistato su nauju veidu Vita Jakutiene bei sveikina savo gerbėjus su šv. Valentino diena, dovanodamos seksualią dainą ir fotosesiją. „Pasiūlymas prisijungti prie „Naujų pupyčių“ buvo tikrai įdomus ir gundantis. Nusprendžiau, kad tai bus puikus derinys. Vienas lauke ne karys. Šiuo metu esame puiki komanda. Turime labai daug idėjų ir siekių“, - sako V. Jakutienė.

Muzika

Mįslingoji „Naujų pupyčių“ naujokė - „Dolce Vita“ lyderė V. Jakutienė (video)

Lietuvos scenos erotinės pajėgos – suvienytos. Šią savaitę grupė „Naujos pupytės“ išplatino mįslingą nuotrauką, kurioje tarp atlikėjų Oksanos Pikul, Skaistės Steikūnaitės ir Neringos Šiaudikytės pozavo nugarą į fotoaparatą atsukusi moteris. Grupė prasitarė, kad tai – nauja grupės narė, kurios tapatybė neatskleidžiama. Šiandien paaiškėjo, kas ji tokia.

Veidai ir vardai

Žinomi žmonės kovoja už beglobius gyvūnus

Naminiai gyvūnai - ištikimiausi ir geriausi žmonių draugai, tačiau „SOS gyvūnai“ prieglauda pilna benamių gyvūnų. Jiems padėti nusprendė Lietuvos įžymybės. Į beglobių gyvūnų reklamai skirtą akciją susirinko gausus būrys žinomų žmonių. Pagrindinė fotosesijos idėja buvo parodyti, kad prieglaudoje gyvena daugybė gražių, sveikų ir draugiškų šunų bei kačių, kurie labai laukia savo naujųjų šeimininkų.

TV antena

O. Pikul: „Šviesi galva - šviesi ateitis”

Pasauliniai karai ėjo ir praėjo, o karas tarp blondinių ir brunečių – amžinas. Kurios - gražesnės, o kurios – protingesnės? Klausimas išties vertas milijono! Smagioji BTV laida „Cukrus“ nusprendė atlikti Nobelio premijos vertą tyrimą ir išsiaiškinti, ar anekdotai apie blondines – tiesa. Magas Mantas Wizard prisipažino, kad blondinės savo išmone tikrai moka nustebinti net ir visko mačiusius bei girdėjusius.

Veidai ir vardai

Gimtadienį švenčianti O. Pikul prabudo nuo S. Jasaičio dainų

29-ąjį gimtadienį švenčiančią Grupės „Naujos pupytės“ lyderę Oksaną Pikul sveikinimai užplūdo nuo ankstyvo ryto. Pirmoji Oksaną pasveikino grupės „Pop ladies“ narė Monika Kvietkutė. Ji trumpąją žinutę su palinkėjimais atsiuntė septintą valandą ryto. O. Pikul itin džiaugėsi originaliu Simo sveikinimu. Prieš skrydį iš Sankt Peterburgo į Krasnodarą krepšininkas paskambino savo mylimajai ir sudainavo jai „Su gimimo diena“.