Kėdainiuose - erotinių fotomontažų paroda (nuotraukos)

1/4
Teksto dydis:

Penktadienio pavakarę Kėdainių miesto Rotušėje atidaryta erotinių fotomontažų paroda „Sotto Vocce“.

Jauna menininkė iš Panevėžio Milena Marcinkevičiūtė kėdainiškiams pristato penkiolika erotinių fotomontažo darbų.

Spalvingi, skirtingas temas atspindintys darbai pateikti kaip triptikų

ciklai. Kiekviename jų jaučiamas autorės energingumas, polėkis, siekis laužyti tradicines meno kūrimo taisykles.

Fotomontažas menininkei atveria galimybę kiekvienoje nuotraukoje sukurti atskirą istoriją, kuri palieka plačią erdvę žiūrovo fantazijai.

Kiekvienas M.Marcinkevičiūtės darbas primena sustabdytą akimirką, tačiau

ne tą, kuri vyksta realiame vaizduojamo subjekto gyvenime, o veikiau tą, kuri yra atklydusi iš fantazijos ar sapnų pasaulio.

„Eksponuodama šią parodą susiduriu su dviprasmiškomis nuomonėmis. Žiūrovų reakcijos būna įvairios, tačiau retas kuris pasako, kad tai, ką mato, yra gražu. Žmonėms tai nekasdieniška, jie bijo.

Nesibaiminu piktų nuomonių, nebijau šokiruoti, tačiau neesu taip drastiškai nusiteikusi - mano paroda švelni ir estetiška“, - lrytui.lt sakė 26 metų M.Marcinkevičiūtė.

Savo darbuose menininkė naudoja savo draugų ir klientų nuotraukas, kurie po erotinių fotosesijų sutinka, kad šios būtų naudojamos fotomontažams ir rodomos parodose.

M.Marcinkevičiūtė tikina, kad kita jos paroda bus labiau šokiruojanti. Ji yra parengusi savo tapybos darbų parodą, kurioje vaizduojami klitoriai.

Kur bus surengta ši paroda, autorė kol kas dar nežino. Ji ieško parodų salių, kurios galėtų priimti jos specifinius darbus.

„Parodoje eksponuojami darbai gražūs ir įdomūs. Kiekviename jų glūdi savita mintis. Apžiūrėjus ekspoziciją likau sužavėtas, o pamatęs autorę likau maloniai nustebintas, kad tokia jauna mergina sugeba kurti tokius darbus. Galiu sakyti, kad parodos grožis nublanko prieš pačios autorės grožį“, - negailėdamas autorei komplimentų, lrytas.lt sakė atsitiktinai į parodą Kėdainiuose užklydęs vilnietis 24 metų Gediminas Sprainaitis.

Parodos pristatyme artėjančios Šv.Valentino dienos atmosferą kūrė ir Kėdainių dainuojamosios poezijos būrelio vadovės Laimos Žilytės bei jos mokinių atliekami kūriniai. Kartu su šiomis atlikėjomis dainavo ir pati parodos autorė M.Marcinkevičiūtė, kuri prieš pasinerdama į vizualiuosius menus, ne vienerius metus praleido scenoje kaip vokalistė.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko